Menu
Your Cart

About

Burak Sim İplik Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti olarak 2004 yılından beri İstanbul / Bayrampaşa'da; Sim iplik, Monofilament iplik, Floş iplik, Fantazi iplik, Fantazi büküm, Metalize film ithalat ve toptan satış hizmeti sunuyor, istenilen nitelikte uygun ve kaliteli ipliği tedarik ve üretim yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Yaptığımız işlerde bahane değil, çözüm üreten bir firmayız..

Misyonumuz: “İplik ürünleri ve teknik tekstil alanında tüm müşteri segmentlerine hitap eden ve teknik anlamda destek olan; müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyetini önemseyen, taahhütlerine uyan bir firma olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını geniş ürün gamıyla kaliteli, hızlı ve zamanında tedarik etmektir.”

Vizyonumuz: “Kurumsal yönetim ve uluslararası düzeyde üretim & tedarik zinciri altyapısı ile iplik ürünleri ve teknik tekstil alanında, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ve yenilikçi ürünleri zamanında ve rekabetçi koşullar ile tedarik eden, ulusal pazarda sektöründe lider, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu pazarlarında da satış kanalları oluşmuş, ulaşılabilir bir firma olmak.”